Paragraph Group (4.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Option
hr: Opcija

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
