Paragraph Group (4.0.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: created
hu: létrehozva

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: Option
hu: Lehetőség

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: deleted
hu: törölve

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Add mode
hu: Hozzáadás mód

en: Uses
hu: Használat

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: removed
hu: eltávolított

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: Edit mode
hu: Szerkesztési mód

en: Form display mode
hu: Űrlap megjelenítésmód

en: Default paragraph type
hu: Alapértelmezett bekezdéstípus

en: Closed mode
hu: Lezárt mód

en: Closed mode threshold
hu: Lezárt mód küszöbértéke
