Paragraph Group (4.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Layout
id: Tata letak

en: Content type
id: Jenis konten

en: Field ID
id: ID bidang

en: Option
id: Opsi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Machine Name
id: Nama Mesin
