Paragraph Group (4.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: created
is: stofnað

en: Layout
is: Útlit

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: deleted
is: eytt

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
