Paragraph Group (4.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: About
jv: Ngenani
