Paragraph Group (4.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
