Paragraph Group (4.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
