Paragraph Group (4.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: created
lv: izveidots

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Option
lv: Iespēja

en: deleted
lv: dzēsts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
