Paragraph Group (4.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
