Paragraph Group (4.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй
