Paragraph Group (4.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: created
mr: तयार झाले

en: Layout
mr: मांडणी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
