Paragraph Group (4.0.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: deleted
ms: telah dipadamkan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
