Paragraph Group (4.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы
