Paragraph Group (4.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: created
sv: skapad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Field ID
sv: ID för fält

en: Option
sv: Val

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: deleted
sv: raderad

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Form display mode
sv: Visningsläge för förmulär

en: Autocollapse
sv: Fäll in automatiskt
