Paragraph Group (4.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
