Paragraph Group (4.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
