Paragraph Group (4.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: created
vi: đã tạo

en: Layout
vi: Bố cục

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: added
vi: đã thêm

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
