Paragraph Lineage (1.0.6) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Parent type
fr: Type du parent

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Rendered entity
fr: Entité rendue

en: Paragraph type
fr: Type de paragraphe

en: Parent field name
fr: Nom du champ parent
