Paragraph Lineage (1.0.6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Rendered entity
tr: Oluşturulmuş varlık
