Paragraph Lineage (1.0.7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
