Paragraph Lineage (1.0.7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
