Paragraph Lineage (1.0.8) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: File
gd: Faidhle

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Default
gd: Bun-roghainn

en: Page
gd: Duilleag

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
