Paragraph Lineage (1.0.9) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
