Paragraph Lineage (1.0.9) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Bundle
be: Набор
