Paragraph Lineage (1.0.9) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
