Paragraph Lineage (1.0.9) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Rendered entity
da: Renderet entity
