Paragraph Lineage (1.0.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
