Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
