Paragraph Lineage (1.0.9) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас
