Paragraph Lineage (1.0.9) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Parent type
nl: Bovenliggend type

en: Bundle
nl: Bundel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Paragraph type
nl: Paragraaftype

en: Parent field name
nl: Bovenliggende veldnaam
