Paragraph Lineage (1.0.9) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
