Paragraph Lineage (1.0.9) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Type
pl: Typ

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Parent type
pl: Typ elementu nadrzędnego

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: Parent field name
pl: Nazwa pola elementu nadrzędnego
