Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Type
ru: Тип

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Bundle
ru: Набор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Rendered entity
ru: Готовая к выводу сущность

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Paragraph type
ru: Тип параграфа

en: Parent field name
ru: Название родительского поля
