Paragraph Lineage (1.0.9) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Type
sv: Typ

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
