Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Type
ta: வகை

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
