Paragraph Lineage (1.0.9) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
