Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Шөлүлге

en: Default
ru: Ниити

en: Page
ru: Арын
