Paragraph Lineage (1.1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
