Paragraph Lineage (1.1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Configuration
ca: Configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall
