Paragraph Lineage (1.1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Preview
cs: Náhled

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
