Paragraph Lineage (1.1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
