Paragraph Lineage (1.1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: File
et: Manus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum
