Paragraph Lineage (1.1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts
