Paragraph Lineage (1.1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Preview
oc: Apercebut

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet
