Paragraph Lineage (1.1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet
