Paragraph Lineage (1.1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Preview
sk: Náhľad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok
