Paragraph Lineage (1.1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Bundle
uk: Пакет

en: Default Theme
uk: Базовий Шаблон

en: Paragraphs
uk: Абзаци
