Paragraph Lineage (1.1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: File
vi: Tập tin

en: Link
vi: Liên kết

en: Preview
vi: Xem trước

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
