Paragraph Lineage (1.1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Preview
ar: معاينة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة
