Paragraph Lineage (1.1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Preview
az: Önizləmə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket
